









Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7") Folio Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TABLEVTOR0093
- Тегло: 0.58kg
- SKU: TABLEVTOR0093
45.78€ (89.54лв.)
без ДДС: 38.15€ (74.61лв.)
Етикети:
Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, TABLEVTOR0093
, Lenovo
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, цена Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, оферти Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, ревю Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, промоция Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, онлайн магазин Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, поръчай Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey мнения
, Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, lenovo {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, гаранция Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, бърза доставка Lenovo ZG38C05980 tablet case 32.3 cm (12.7) Folio Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, Lenovo TABLEVTOR0093 характеристики
, Lenovo TABLEVTOR0093 спецификации
, Lenovo TABLEVTOR0093 review
, Lenovo TABLEVTOR0093 сравнение
, Lenovo TABLEVTOR0093 отзиви
, Lenovo TABLEVTOR0093 намаление
EAN: 198153746811
MPN: ZG38C05980
Technical Specifications
| Warranty period | 2 year(s) |
| Compatibility | Idea Tab Pro |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Maximum screen size | 32.3 cm (12.7") |
| Case type | Folio |
| Stand mode | Yes |
| Material | Polycarbonate (PC), Polyurethane, Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Product main colour | Grey |
| Shoulder strap | No |
| Width | 194.7 mm |
| Weight | 425 g |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3.2 x 23.1 x 35.1 cm
Weight: 0.578 kg

