







Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet, Universal Black AC Indoor
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZDLLEVNOT0025
- Тегло: 0.16kg
- SKU: ZDLLEVNOT0025
37.76€ (73.86лв.)
без ДДС: 31.47€ (61.55лв.)
Етикети:
Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, ZDLLEVNOT0025
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, цена Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, оферти Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, ревю Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, промоция Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, онлайн магазин Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, поръчай Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor мнения
, Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, гаранция Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, бърза доставка Lenovo ZG38C05739 mobile device charger Tablet
, Universal Black AC Indoor
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo ZDLLEVNOT0025 характеристики
, Lenovo ZDLLEVNOT0025 спецификации
, Lenovo ZDLLEVNOT0025 review
, Lenovo ZDLLEVNOT0025 сравнение
, Lenovo ZDLLEVNOT0025 отзиви
, Lenovo ZDLLEVNOT0025 намаление
EAN: 197531544216
MPN: ZG38C05739
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| LED indicators | No |
| Maximum power | 68 W |
| Height | 28 mm |
| Width | 42 mm |
| Depth | 58 mm |
| Weight | 90 g |
| Charger compatibility | Tablet |
| Charger compatibility | Universal |
| Power source type | AC |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Charger type | Indoor |
| Warranty period | 2 year(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5.3 x 5.2 x 12.8 cm
Weight: 0.16 kg

