





















Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBS5
- Тегло: 3.01kg
- SKU: MOBLEVNOTMBS5
1,016.71€ (1,988.52лв.)
без ДДС: 847.26€ (1,657.10лв.)
![]() |
12 x 96.01 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, MOBLEVNOTMBS5
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, цена Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, оферти Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, ревю Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, промоция Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, поръчай Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey мнения
, Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, гаранция Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBS5 характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBS5 спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBS5 review
, Lenovo MOBLEVNOTMBS5 сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBS5 отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBS5 намаление
EAN: 199271106914
MPN: 83A2004HPB
Technical Specifications
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Performance cores | 6 |
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| Processor base power | 45 W |
| Efficient cores | 4 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 16 |
| Processor cores | 10 |
| Processor model | i7-13620H |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor cache | 24 MB |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card | No |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory form factor | On-board + SO-DIMM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory slots | SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Product colour | Grey |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Iron Grey |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter power | 65 W |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| Weight | 2.02 kg |
| Width | 399 mm |
| Height | 19.9 mm |
| Depth | 274 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenna type | 2x2 |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | No |
| WWAN | Not installed |
| Mobile network connection | No |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| AC adapter included | Yes |
| Display diagonal | 43.9 cm (17.3") |
| HD type | Full HD |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| LED backlight | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Touchscreen | No |
| RGB colour space | NTSC |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Panel type | IPS |
| Colour gamut | 72% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Audio chip | Realtek ALC3287 |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Speaker power | 1.5 W |
| Card reader integrated | Yes |
| NVMe | Yes |
| Optical drive type | No |
| Compatible memory cards | SD |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4b |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera HD type | HD |
| Battery capacity | 45 Wh |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Keyboard backlit | No |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Neural processor unit (NPU) | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 57.5 x 34.3 cm
Weight: 3.01 kg


