





















Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBS4
- Тегло: 2.44kg
- SKU: MOBLEVNOTMBS4
503.56€ (984.87лв.)
без ДДС: 419.63€ (820.72лв.)
![]() |
12 x 47.55 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, MOBLEVNOTMBS4
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, цена Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, оферти Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, ревю Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, промоция Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, онлайн магазин Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, поръчай Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black мнения
, Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, гаранция Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, бърза доставка Lenovo V15 G4 IRU Intel® Core™ i3 i3-1315U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBS4 характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBS4 спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBS4 review
, Lenovo MOBLEVNOTMBS4 сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBS4 отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBS4 намаление
EAN: 198156229199
MPN: 83A100Q6PB
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 4.5 GHz |
| Processor model | i3-1315U |
| Efficient cores | 4 |
| Processor cores | 6 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor manufacturer | Intel |
| Performance cores | 2 |
| Processor cache | 10 MB |
| Processor family | Intel® Core™ i3 |
| Processor threads | 8 |
| Processor generation | Intel Core i3-13xxx |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.3 GHz |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Processor base power | 15 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.5 GHz |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card | No |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | On-board + SO-DIMM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Memory slots | SO-DIMM |
| Product colour | Black |
| Product type | Laptop |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Colour name | Business black |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter power | 65 W |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Fingerprint reader | No |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Password protection | Yes |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Weight | 1.65 kg |
| Depth | 235.8 mm |
| Width | 359.2 mm |
| Height | 19.9 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Antenna type | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| WWAN | Not installed |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Mobile network connection | No |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| AC adapter included | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Panel type | IPS |
| Contrast ratio (typical) | 800:1 |
| Touchscreen | No |
| RGB colour space | NTSC |
| HD type | Full HD |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Colour gamut | 45% |
| Bundled software | Office Trial |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system language | Polish |
| Audio chip | Realtek ALC3287 |
| Audio system | Dolby Audio |
| Built-in microphone | Yes |
| Speaker power | 1.5 W |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Certification | FSC certified package ErP Lot 6 ErP Lot 26 TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) MIL-STD-810H |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 256 GB |
| M.2 SSD size | 2242 (22 x 42 mm) |
| Optical drive type | No |
| Card reader integrated | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| SSD capacity | 256 GB |
| HDMI version | 1.4b |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera HD type | HD |
| Battery capacity | 38 Wh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery charge indicator | Yes |
| Continuous video playback time | 7.5 h |
| Battery life (max) | 6.4 h |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Keyboard backlit | No |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30.9 x 48.6 x 6.9 cm
Weight: 2.44 kg


