





Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83A20011PB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 3.07kg
977.04€ (1,910.92лв.)
без ДДС: 814.20€ (1,592.44лв.)
![]() |
12 x 92.27 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, 83A20011PB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, цена Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, оферти Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, ревю Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, промоция Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, поръчай Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey мнения
, Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, гаранция Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка Lenovo V V17 Laptop 43.9 cm (17.3) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 83A20011PB характеристики
, Lenovo 83A20011PB спецификации
, Lenovo 83A20011PB review
, Lenovo 83A20011PB сравнение
, Lenovo 83A20011PB отзиви
, Lenovo 83A20011PB намаление
| Configurable TDP-down: | 12 W |
| Processor model: | i7-1355U |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.7 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5 GHz |
| Processor cache: | 12 MB |
| Efficient cores: | 8 |
| Performance cores: | 2 |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Processor cores: | 10 |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Memory form factor: | On-board + SO-DIMM |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory slots: | SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 8 GB |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Colour name: | Iron Grey |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Grey |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Password protection: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Depth: | 274 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Width: | 399 mm |
| Weight: | 2.02 kg |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (typical): | 800:1 |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 43.9 cm (17.3") |
| HD type: | Full HD |
| LED backlight: | Yes |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Operating system language: | Polish |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Speaker power: | 1.5 W |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Audio chip: | Realtek ALC3287 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | Dolby Atmos |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Compatible memory cards: | SD, SDXC, SDHC, MMC |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Card reader integrated: | Yes |
| SSD capacity: | 512 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| NVMe: | Yes |
| Optical drive type: | No |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Power Delivery: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4b |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Front camera HD type: | HD |
| Front camera resolution: | 1280 x 720 pixels |
| Front camera: | Yes |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 45 Wh |
| Battery life (max): | 7.25 h |
| Continuous video playback time: | 8.4 h |
| Fast charging: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard layout: | QWERTY |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |







