


-36 %



Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 63CFMATXEU
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 7.26kg
185.56€ (362.92лв.)
290.70€ (568.56лв.)
без ДДС: 154.63€ (302.43лв.)
![]() |
12 x 17.52 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, 63CFMATXEU
, Lenovo
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lenovo {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка Lenovo ThinkVision T24i-30 LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Lenovo 63CFMATXEU характеристики
, Lenovo 63CFMATXEU спецификации
, Lenovo 63CFMATXEU review
, Lenovo 63CFMATXEU сравнение
, Lenovo 63CFMATXEU отзиви
, Lenovo 63CFMATXEU намаление
| Product colour: | Black |
| Colour name: | Raven Black |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (max): | 51 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 14 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Width (with stand): | 539.8 mm |
| Depth (with stand): | 199.7 mm |
| Height (with stand): | 504.8 mm |
| Depth (without stand): | 49 mm |
| Weight (with stand): | 5.4 kg |
| Bezel width (top): | 2 mm |
| Bezel width (bottom): | 1.71 cm |
| Bezel width (side): | 2 mm |
| Weight (without stand): | 3.4 kg |
| Height (without stand): | 321.4 mm |
| Width (without stand): | 539.8 mm |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 7.8 kg |
| Package width: | 592 mm |
| Package height: | 152 mm |
| Package depth: | 422 mm |
| Cables included: | HDMI, AC, USB Type-A to USB Type-B |
| Quick start guide: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Power cable length: | 1.8 m |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| Screen shape: | Flat |
| Touchscreen: | No |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Response time: | 6 ms |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 3000000:1 |
| Backlight type: | W-LED |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| HD type: | Full HD |
| RGB colour space: | sRGB |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Colour depth: | 6 bit |
| Colour gamut: | 99% |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display technology: | LED |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| Panel type: | IPS |
| Response time (fast): | 4 ms |
| Pixel density: | 93 ppi |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Built-in microphone: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 23.5° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 |
| Cable lock slot: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height adjustment: | Yes, 15.5 cm |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| Cable management: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| Number of upstream ports: | 1 |
| Audio output: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Yes |







