


-29 %



Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black, Red – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 30GA000NPB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 16.85kg
1,999.74€ (3,911.15лв.)
2,817.80€ (5,511.15лв.)
без ДДС: 1,666.45€ (3,259.29лв.)
![]() |
12 x 188.84 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, 30GA000NPB
, Lenovo
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, цена Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, оферти Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, ревю Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, промоция Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, онлайн магазин Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, поръчай Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red мнения
, Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, lenovo {ucfirst}настолни компютри
, оригинален Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, гаранция Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, бърза доставка Lenovo ThinkStation P5 Intel Xeon W w3-2425 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro for Workstations Tower Workstation Black
, Red
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, Lenovo 30GA000NPB характеристики
, Lenovo 30GA000NPB спецификации
, Lenovo 30GA000NPB review
, Lenovo 30GA000NPB сравнение
, Lenovo 30GA000NPB отзиви
, Lenovo 30GA000NPB намаление
| Maximum turbo power: | 156 W |
| Processor base power: | 130 W |
| Performance cores: | 6 |
| Processor model: | w3-2425 |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Processor threads: | 12 |
| Processor cores: | 6 |
| Processor family: | Intel Xeon W |
| Processor cache: | 15 MB |
| Processor frequency: | 3 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card: | No |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 16 GB |
| Memory slots: | 8x DIMM |
| Memory data transfer rate: | 4800 MT/s |
| Memory channels: | Quad-channel |
| Non-ECC: | No |
| ECC: | Yes |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Maximum internal memory: | 512 GB |
| Placement supported: | Horizontal/Vertical |
| Volume: | 33 L |
| Product colour: | Black |
| Chassis type: | Tower |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Power supply: | 1000 W |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS Platinum |
| Non-operating altitude: | 0 - 12192 m |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating altitude: | 0 - 3048 m |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 35 °C |
| Width: | 165 mm |
| Height: | 446 mm |
| Depth: | 453.9 mm |
| Weight: | 19 kg |
| Wi-Fi: | No |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000 Mbit/s |
| LAN controller: | Intel® I219-LM |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Product type: | Workstation |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Password protection type: | BIOS, Power on, Supervisor |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Number of speakers: | 1 |
| Motherboard chipset: | Intel W790 |
| Audio chip: | Realtek ALC897-Q |
| Audio system: | High Definition Audio |
| BIOS type: | UEFI |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Mouse connectivity: | Wired |
| Keyboard connectivity: | Wired |
| Mouse included: | Yes |
| Display included: | No |
| Keyboard included: | Yes |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots: | 2 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) slots: | 3 |
| PCI Express x8 (Gen 4.x) slots: | 1 |
| Operating system language: | English, Polish |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro for Workstations |
| Compliance certificates: | RoHS |
| M.2 SSD size: | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Number of storage drives installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| NVMe: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD form factor: | M.2 |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Optical drive type: | No |
| Card reader integrated: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Number of front USB ports: | 4 |
| Line-out: | Yes |
| Line-in: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity: | 1 |
| Number of rear USB ports: | 6 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 5 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, TCO, EPEAT Gold |







