





















Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBLU
- Тегло: 2.68kg
- SKU: MOBLEVNOTMBLU
2,051.70€ (4,012.78лв.)
без ДДС: 1,709.75€ (3,343.98лв.)
![]() |
12 x 193.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, MOBLEVNOTMBLU
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, цена Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, оферти Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, ревю Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, промоция Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, поръчай Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black мнения
, Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, гаранция Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, бърза доставка Lenovo ThinkPad X1 Carbon Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBLU характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBLU спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBLU review
, Lenovo MOBLEVNOTMBLU сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBLU отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBLU намаление
EAN: 197530394614
MPN: 21KC0055PB
Technical Specifications
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cores | 12 |
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Performance cores | 2 |
| Maximum turbo power | 57 W |
| Processor threads | 14 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Efficient cores | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| Processor base power | 15 W |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficient-core base frequency | 1.2 GHz |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor model | 155U |
| Performance-core base frequency | 1.7 GHz |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.1 GHz |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Discrete graphics card | No |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory form factor | On-board |
| Memory clock speed | 6400 MHz |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Housing material | Aluminium, Carbon fibre |
| Product type | Laptop |
| Product colour | Black |
| Colour name | Black, Paint |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter power | 65 W |
| Smart card reader | No |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Password protection | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| Width | 312.8 mm |
| Weight | 1.09 kg |
| Height | 15 mm |
| Depth | 214.8 mm |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Ethernet LAN | No |
| Mobile network connection | Yes |
| 4G standard | LTE |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WWAN | Installed |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Bluetooth | Yes |
| Mobile network generation | 4G |
| WWAN controller | Quectel EM160R-GL |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenna type | 2x2 |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| HD type | WUXGA |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| LED backlight | Yes |
| RGB colour space | sRGB |
| Panel type | IPS |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Anti-glare screen | Yes |
| Touchscreen | No |
| Colour gamut | 100% |
| Bundled software | Intel Connectivity Performance Suite |
| Operating system language | Polish |
| Operating system language | English |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Audio chip | Realtek ALC3306 |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Speaker power | 2 W |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Certification | MIL-STD-810H military test passed |
| Compliance certificates | RoHS |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| SSD form factor | M.2 |
| Card reader integrated | No |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports | 1 |
| Front camera | Yes |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type | Full HD |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity | 57 Wh |
| Fast charging | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Keyboard backlit | Yes |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
| Numeric keypad | No |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Maximum frequency NPU | 1.4 GHz |
| AI datatype support on NPU | FP16 |
| AI datatype support on NPU | FP32 |
| AI datatype support on NPU | Int8 |
| Sparsity support | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 31.5 x 36 x 9 cm
Weight: 2.68 kg


