





















Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14") Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MOBLEVNOTMBPR
- Тегло: 2.93kg
- SKU: MOBLEVNOTMBPR
2,140.31€ (4,186.08лв.)
без ДДС: 1,783.59€ (3,488.40лв.)
![]() |
12 x 202.12 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, MOBLEVNOTMBPR
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, цена Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, оферти Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, ревю Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, промоция Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, онлайн магазин Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, поръчай Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey мнения
, Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, гаранция Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, бърза доставка Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Intel Core Ultra 7 155U Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14) Touchscreen WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBPR характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBPR спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBPR review
, Lenovo MOBLEVNOTMBPR сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBPR отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBPR намаление
EAN: 197530326059
MPN: 21KE0043PB
Technical Specifications
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.1 GHz |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| Processor model | 155U |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor manufacturer | Intel |
| Performance cores | 2 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Processor threads | 14 |
| Processor base power | 15 W |
| Performance-core base frequency | 1.7 GHz |
| Maximum turbo power | 57 W |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Efficient-core base frequency | 1.2 GHz |
| Processor cores | 12 |
| Efficient cores | 8 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| Internal memory | 16 GB |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | On-board |
| Memory channels | Octa-channel |
| Memory clock speed | 6400 MHz |
| Product colour | Grey |
| Product type | Hybrid (2-in-1) |
| Housing material | Aluminium |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter power | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Smart card reader | No |
| Password protection | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Fingerprint reader | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Weight | 1.35 kg |
| Width | 312.8 mm |
| Height | 15.5 mm |
| Depth | 217.7 mm |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN | No |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Mobile network generation | 5G |
| WWAN | Installed |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| WWAN controller | Quectel RM520N-GL |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Anti-smudge coating | Yes |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| RGB colour space | sRGB |
| HD type | WUXGA |
| LED backlight | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | Yes |
| Colour gamut | 100% |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Anti-glare screen | Yes |
| Bundled software | Intel Connectivity Performance Suite |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system language | English |
| Operating system language | Polish |
| Audio chip | Realtek ALC3306 |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Speaker power | 2 W |
| Certification | MIL-STD-810H military test passed |
| Compliance certificates | RoHS |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Storage media | SSD |
| Card reader integrated | No |
| SSD capacity | 1 TB |
| NVMe | Yes |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Front camera HD type | Ultra HD |
| Battery capacity | 57 Wh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Fast charging | Yes |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| AI datatype support on NPU | Int8 |
| AI datatype support on NPU | FP32 |
| AI datatype support on NPU | FP16 |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| Maximum frequency NPU | 1.4 GHz |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 31.7 x 45.8 x 8.8 cm
Weight: 2.928 kg


