





















Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16") WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey, Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBRS
- Тегло: 4.55kg
- SKU: MOBLEVNOTMBRS
2,668.38€ (5,218.90лв.)
без ДДС: 2,223.65€ (4,349.08лв.)
![]() |
12 x 251.98 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, MOBLEVNOTMBRS
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, цена Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, оферти Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, ревю Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, промоция Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, поръчай Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black мнения
, Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, гаранция Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, бърза доставка Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 Intel® Core™ i7 i7-14700HX Mobile workstation 40.6 cm (16) WQXGA 64 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBRS характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBRS спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBRS review
, Lenovo MOBLEVNOTMBRS сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBRS отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBRS намаление
EAN: 198155140747
MPN: 21FA005LPB
Technical Specifications
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor model | i7-14700HX |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor cores | 20 |
| Processor threads | 28 |
| Processor boost frequency | 5.5 GHz |
| Processor base power | 55 W |
| Efficient cores | 12 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Performance cores | 8 |
| Performance-core base frequency | 2.1 GHz |
| Efficient-core base frequency | 1.5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.5 GHz |
| Maximum turbo power | 157 W |
| Processor generation | Intel® Core™ i7 (14th gen) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.9 GHz |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| Discrete graphics card model | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card | Yes |
| Discrete graphics memory type | GDDR6 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 192 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Internal memory | 64 GB |
| Non-ECC | Yes |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 32 GB |
| Memory slots | 4x SO-DIMM |
| Product colour | Grey |
| Product type | Mobile workstation |
| Colour name | Storm grey (top), villi black (bottom) |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter power | 230 W |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Password protection | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Windows Hello | Yes |
| Smart card reader | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Weight | 2.95 kg |
| Height | 30.2 mm |
| Depth | 266 mm |
| Width | 364 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2x2 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Mobile network connection | No |
| Ethernet LAN | No |
| WWAN | Upgradable |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Motherboard chipset | Intel WM790 |
| AC adapter included | Yes |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| LED backlight | Yes |
| HD type | WQXGA |
| Display resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Display diagonal | 40.6 cm (16") |
| Colour gamut | 100% |
| Touchscreen | No |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| RGB colour space | sRGB |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system language | Polish |
| Operating system language | English |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Audio chip | Realtek ALC3306 |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Certification | MIL-STD-810H |
| Compliance certificates | RoHS |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Storage media | SSD |
| Compatible memory cards | SD |
| Number of SSDs installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| SSD capacity | 1 TB |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type | Full HD |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity | 94 Wh |
| Fast charging | Yes |
| Numeric keypad | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Keyboard backlit | Yes |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 51 x 10.5 x 34.5 cm
Weight: 4.55 kg


