





















Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBRI
- Тегло: 2.52kg
- SKU: MOBLEVNOTMBRI
1,109.50€ (2,169.99лв.)
без ДДС: 924.58€ (1,808.32лв.)
![]() |
12 x 104.77 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, MOBLEVNOTMBRI
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, цена Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, оферти Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, ревю Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, промоция Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, поръчай Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black мнения
, Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, гаранция Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, бърза доставка Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 5 PRO 7535U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBRI характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBRI спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBRI review
, Lenovo MOBLEVNOTMBRI сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBRI отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBRI намаление
EAN: 197530818530
MPN: 21L5001MPB
Technical Specifications
| Processor cores | 6 |
| Processor threads | 12 |
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor cache type | L3 |
| Processor frequency | 2.9 GHz |
| Processor cache | 19 MB |
| Processor boost frequency | 4.55 GHz |
| Processor model | 7535U |
| Processor base power | 28 W |
| Processor generation | AMD Ryzen PRO 7000 Series |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 660M |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| Discrete graphics card | No |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Product colour | Black |
| Colour name | Black |
| Product type | Laptop |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter power | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Smart card reader | Yes |
| Password protection | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Weight | 1.41 kg |
| Height | 18.9 mm |
| Width | 313.7 mm |
| Depth | 226 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2x2 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Mobile network connection | No |
| WWAN | Upgradable |
| WLAN controller manufacturer | Qualcomm |
| Motherboard chipset | AMD SoC |
| LED backlight | Yes |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| HD type | WUXGA |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Touchscreen | No |
| Panel type | IPS |
| Colour gamut | 45% |
| Anti-glare screen | Yes |
| RGB colour space | NTSC |
| Operating system language | English |
| Operating system language | Polish |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Audio system | Dolby Audio |
| Audio chip | Realtek ALC3287 |
| Built-in microphone | Yes |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Certification | ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| Card reader integrated | No |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity | 512 GB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| Front camera | Yes |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity | 57 Wh |
| Fast charging | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8.2 x 46 x 29 cm
Weight: 2.52 kg


