





















Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMLEVKOPM270
- Тегло: 6.45kg
- SKU: KOMLEVKOPM270
935.60€ (1,829.88лв.)
без ДДС: 779.67€ (1,524.90лв.)
![]() |
12 x 88.35 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, KOMLEVKOPM270
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, цена Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, оферти Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, ревю Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, промоция Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, поръчай Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black мнения
, Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, гаранция Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, бърза доставка Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo KOMLEVKOPM270 характеристики
, Lenovo KOMLEVKOPM270 спецификации
, Lenovo KOMLEVKOPM270 review
, Lenovo KOMLEVKOPM270 сравнение
, Lenovo KOMLEVKOPM270 отзиви
, Lenovo KOMLEVKOPM270 намаление
EAN: 198154091736
MPN: 12UD000YPB
Technical Specifications
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor threads | 16 |
| Processor frequency | 2.5 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cores | 10 |
| Processor boost frequency | 4.7 GHz |
| Processor model | i5-14400 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 730 |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Volume | 13.6 L |
| Chassis type | Tower |
| Colour name | Black |
| Product colour | Black |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Power supply | 180 W |
| Height | 340 mm |
| Width | 145 mm |
| Depth | 294 mm |
| Weight | 5.6 kg |
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Number of speakers | 1 |
| Product type | PC |
| Audio chip | Realtek ALC623-CG |
| Motherboard chipset | Intel B760 |
| Audio system | High Definition Audio |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard included | Yes |
| Mouse included | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system language | Polish |
| Operating system language | English |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 1 TB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Optical drive type | No |
| Card reader integrated | Yes |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 1 TB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Line-out | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Microphone in | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 24.5 x 53 x 39 cm
Weight: 6.45 kg


