





















Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMLEVKOPM303
- Тегло: 6.57kg
- SKU: KOMLEVKOPM303
778.64€ (1,522.90лв.)
без ДДС: 648.87€ (1,269.08лв.)
![]() |
12 x 73.53 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, KOMLEVKOPM303
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, цена Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, оферти Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, ревю Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, промоция Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, поръчай Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black мнения
, Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, гаранция Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, бърза доставка Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 Intel® Core™ i7 i7-13700 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo KOMLEVKOPM303 характеристики
, Lenovo KOMLEVKOPM303 спецификации
, Lenovo KOMLEVKOPM303 review
, Lenovo KOMLEVKOPM303 сравнение
, Lenovo KOMLEVKOPM303 отзиви
, Lenovo KOMLEVKOPM303 намаление
EAN: 197529798386
MPN: 12JB000NPB
Technical Specifications
| Processor model | i7-13700 |
| Processor boost frequency | 5.1 GHz |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Processor frequency | 2.1 GHz |
| Processor threads | 24 |
| Processor cores | 16 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Product colour | Black |
| Colour name | Black |
| Chassis type | Tower |
| Volume | 13.6 L |
| Power supply | 260 W |
| Weight | 5.5 kg |
| Depth | 294 mm |
| Height | 340 mm |
| Width | 145 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenna type | 2x2 |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Audio system | High Definition Audio |
| Motherboard chipset | Intel B760 |
| Audio chip | Realtek ALC222-CG |
| Product type | PC |
| Number of speakers | 1 |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| Operating system language | English |
| Operating system language | Polish |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | DVD±RW |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Card reader integrated | Yes |
| NVMe | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI version | 1.4b |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Microphone in | Yes |
| Serial ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 53 x 24.2 x 39 cm
Weight: 6.57 kg


