





















Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black, Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMLEVKOPM299
- Тегло: 5.90kg
- SKU: KOMLEVKOPM299
953.47€ (1,864.83лв.)
без ДДС: 794.56€ (1,554.02лв.)
![]() |
12 x 90.04 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, KOMLEVKOPM299
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, цена Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, оферти Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, ревю Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, промоция Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, онлайн магазин Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, поръчай Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey мнения
, Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, гаранция Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, бърза доставка Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo KOMLEVKOPM299 характеристики
, Lenovo KOMLEVKOPM299 спецификации
, Lenovo KOMLEVKOPM299 review
, Lenovo KOMLEVKOPM299 сравнение
, Lenovo KOMLEVKOPM299 отзиви
, Lenovo KOMLEVKOPM299 намаление
EAN: 198157147058
MPN: 12XF0028PB
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 5.4 GHz |
| Processor cores | 20 |
| Processor model | i7-14700 |
| Processor threads | 28 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Performance-core base frequency | 2.1 GHz |
| Efficient cores | 12 |
| Processor base power | 65 W |
| Processor generation | Intel® Core™ i7 (14th gen) |
| Efficient-core base frequency | 1.5 GHz |
| Performance cores | 8 |
| Maximum turbo power | 219 W |
| Number of processors installed | 1 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.2 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.3 GHz |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Cable lock slot | Yes |
| Product colour | Black |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Chassis type | SFF |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Volume | 8.2 L |
| Colour name | Chassis: Black, Bezel: Grey |
| Power supply | 260 W |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Operating altitude | 0 - 3048 m |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Weight | 4.2 kg |
| Package width | 195 mm |
| Package height | 530 mm |
| Package weight | 6.29 kg |
| Package depth | 395 mm |
| Width | 92.5 mm |
| Height | 339.5 mm |
| Depth | 291.4 mm |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Bluetooth | Yes |
| LAN controller | Realtek RTL8111K |
| Antenna type | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Audio system | High Definition Audio |
| Motherboard chipset | Intel B760 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC623-CG |
| Product type | PC |
| Password protection type | HDD |
| Password protection type | BIOS |
| Password protection type | Power on |
| Number of speakers | 1 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Password protection | Yes |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| Display included | No |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system language | Polish |
| Operating system language | English |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | DVD±RW |
| Card reader integrated | Yes |
| Number of storage drives installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| NVMe | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Microphone in | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Line-out | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 20 x 52 x 40 cm
Weight: 5.9 kg


