


-33 %



Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 12LN001UPB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.84kg
544.75€ (1,065.44лв.)
817.13€ (1,598.16лв.)
без ДДС: 453.96€ (887.87лв.)
![]() |
12 x 51.44 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, 12LN001UPB
, Lenovo
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, цена Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, оферти Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, ревю Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, промоция Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, поръчай Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black мнения
, Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, lenovo {ucfirst}настолни компютри
, оригинален Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, гаранция Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, бърза доставка Lenovo ThinkCentre neo 50q Intel® Core™ i3 i3-1215U 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, Lenovo 12LN001UPB характеристики
, Lenovo 12LN001UPB спецификации
, Lenovo 12LN001UPB review
, Lenovo 12LN001UPB сравнение
, Lenovo 12LN001UPB отзиви
, Lenovo 12LN001UPB намаление
| Efficient cores: | 4 |
| Performance cores: | 2 |
| Processor cores: | 6 |
| Processor base power: | 15 W |
| Processor family: | Intel® Core™ i3 |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.3 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.4 GHz |
| Processor model: | i3-1215U |
| Processor threads: | 8 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor cache: | 10 MB |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 8 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Maximum internal memory: | 32 GB |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Volume: | 1 L |
| Chassis type: | Mini PC |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Power supply: | 65 W |
| Storage relative humidity (H-H): | 20 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Height: | 36.5 mm |
| Weight: | 1.11 kg |
| Package weight: | 5.18 kg |
| Depth: | 182.9 mm |
| Package height: | 500 mm |
| Package width: | 140 mm |
| Width: | 179 mm |
| Package depth: | 262 mm |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Product type: | Mini PC |
| Password protection type: | HDD, Supervisor, BIOS |
| Number of speakers: | 1 |
| Audio system: | High Definition Audio |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Audio chip: | Realtek ALC256 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Mouse included: | Yes |
| Keyboard included: | Yes |
| Display included: | No |
| CPU configuration (max): | 1 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Operating system language: | English, Polish |
| Compliance certificates: | RoHS |
| SSD form factor: | M.2 |
| Number of storage drives installed: | 1 |
| SSD capacity: | 256 GB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity: | 256 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| NVMe: | Yes |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Card reader integrated: | No |
| Storage media: | SSD |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 3 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Sustainability certificates: | EPEAT Gold, ENERGY STAR, TCO, ErP |







