

















Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMLEVKOPM190
- Тегло: 2.90kg
- SKU: KOMLEVKOPM190
741.11€ (1,449.48лв.)
без ДДС: 617.59€ (1,207.90лв.)
![]() |
12 x 69.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, KOMLEVKOPM190
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, цена Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, оферти Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, ревю Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, промоция Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, поръчай Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black мнения
, Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, гаранция Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, бърза доставка Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo KOMLEVKOPM190 характеристики
, Lenovo KOMLEVKOPM190 спецификации
, Lenovo KOMLEVKOPM190 review
, Lenovo KOMLEVKOPM190 сравнение
, Lenovo KOMLEVKOPM190 отзиви
, Lenovo KOMLEVKOPM190 намаление
EAN: 196804557533
MPN: 12LN001YPB
Technical Specifications
| Configurable TDP-down | 35 W |
| Processor cores | 8 |
| Processor model | i5-13420H |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor threads | 12 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Efficient cores | 4 |
| Maximum turbo power | 95 W |
| Performance cores | 4 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor base power | 45 W |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Internal memory | 16 GB |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Product colour | Black |
| Volume | 1 L |
| Chassis type | Mini PC |
| Cable lock slot | Yes |
| Colour name | Black |
| Power supply | 65 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Operating altitude | -15.2 - 3048 m |
| Non-operating altitude | -15.2 - 10668 m |
| Package width | 140 mm |
| Package depth | 262 mm |
| Package height | 500 mm |
| Depth | 182.9 mm |
| Weight | 1.11 kg |
| Width | 179 mm |
| Package weight | 5.18 kg |
| Height | 36.5 mm |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Antenna type | 2x2 |
| Product type | Mini PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Password protection | Yes |
| Audio system | High Definition Audio |
| Password protection type | BIOS |
| Password protection type | Supervisor |
| Password protection type | HDD |
| Number of speakers | 1 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC256 |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Mouse connectivity | Wired |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Display included | No |
| Operating system language | English |
| Operating system language | Polish |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Certification | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold ErP Lot 3 and Lot 7 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
| Compliance certificates | RoHS |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Card reader integrated | No |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| NVMe | Yes |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Warnings | Warning: When in use, do not cover the computer's vents to avoid overheating. |
| Warnings | Warning: Avoid contact with water and store in a dry place. |
| Warnings | Warning: The product contains electrical components that may be dangerous if used improperly. |
| Sustainability certificates | EPEAT Gold |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability certificates | ErP |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 25 x 50 x 13 cm
Weight: 2.895 kg


