













Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMLEVKOPM295
- Тегло: 6.42kg
- SKU: KOMLEVKOPM295
630.07€ (1,232.31лв.)
без ДДС: 525.06€ (1,026.93лв.)
![]() |
12 x 59.50 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, KOMLEVKOPM295
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, цена Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, оферти Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, ревю Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, промоция Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, поръчай Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black мнения
, Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, гаранция Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, бърза доставка Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 AMD Ryzen™ 3 8300G 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo KOMLEVKOPM295 характеристики
, Lenovo KOMLEVKOPM295 спецификации
, Lenovo KOMLEVKOPM295 review
, Lenovo KOMLEVKOPM295 сравнение
, Lenovo KOMLEVKOPM295 отзиви
, Lenovo KOMLEVKOPM295 намаление
EAN: 5901443353997
MPN: 12TA0000PB_16
Technical Specifications
| Processor generation | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| Processor threads | 8 |
| Processor cores | 4 |
| Processor model | 8300G |
| Processor family | AMD Ryzen™ 3 |
| Processor frequency | 3.4 GHz |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor manufacturer | AMD |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 740M |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| Non-ECC | Yes |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| ECC | No |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Colour name | Black |
| Volume | 8.2 L |
| Product colour | Black |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Number of 3.5" bays | 1 |
| Chassis type | SFF |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply | 180 W |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating altitude | 0 - 3048 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Weight | 4.6 kg |
| Package weight | 7.5 kg |
| Package width | 195 mm |
| Height | 339.5 mm |
| Depth | 297.7 mm |
| Package height | 530 mm |
| Package depth | 395 mm |
| Width | 92.5 mm |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | No |
| Motherboard chipset | AMD PRO 665 |
| Password protection type | HDD |
| Password protection type | Supervisor |
| Password protection type | Power on |
| Audio chip | Realtek ALC623-CG |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Audio system | High Definition Audio |
| Password protection | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Product type | PC |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of speakers | 1 |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Mouse connectivity | Wired |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Display included | No |
| Operating system language | English |
| Operating system language | Polish |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Compliance certificates | RoHS |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Optical drive type | DVD±RW |
| Card reader integrated | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Storage media | SSD |
| Compatible memory cards | SDHC |
| Compatible memory cards | SD |
| Compatible memory cards | SDXC |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| NVMe | Yes |
| Total storage capacity | 256 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.4a |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| M.2 card slot (wireless) | 1 |
| M.2 card slot (storage) | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Line-out | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Microphone in | Yes |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
| Sustainability certificates | ErP |
| Sustainability certificates | GREENGUARD |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19.3 x 38.7 x 52 cm
Weight: 6.42 kg


