





















Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MOBLEVNOTMBPM
- Тегло: 2.20kg
- SKU: MOBLEVNOTMBPM
1,113.19€ (2,177.21лв.)
без ДДС: 927.66€ (1,814.35лв.)
![]() |
12 x 105.12 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, MOBLEVNOTMBPM
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, цена Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, оферти Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, ревю Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, промоция Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, онлайн магазин Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, поръчай Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey мнения
, Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, гаранция Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, бърза доставка Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen™ 7 7735HS Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBPM характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBPM спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBPM review
, Lenovo MOBLEVNOTMBPM сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBPM отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBPM намаление
EAN: 198154438623
MPN: 21MW000UPB
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 4.75 GHz |
| Processor model | 7735HS |
| Processor family | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor cores | 8 |
| Processor threads | 16 |
| Processor frequency | 3.2 GHz |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 680M |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| Discrete graphics card | No |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory channels | Dual-channel |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Product colour | Grey |
| Product type | Laptop |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Colour name | Arctic Grey |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter power | 65 W |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Password protection | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Weight | 1.7 kg |
| Height | 17.5 mm |
| Depth | 253.5 mm |
| Width | 356 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Antenna type | 2x2 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Mobile network connection | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WWAN | Not installed |
| Motherboard chipset | AMD SoC |
| AC adapter included | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display diagonal | 40.6 cm (16") |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| HD type | WUXGA |
| Touchscreen | No |
| Panel type | IPS |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Colour gamut | 45% |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| RGB colour space | NTSC |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Anti-glare screen | Yes |
| Bundled software | Office Trial |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system language | Polish |
| Audio chip | Realtek ALC3287 |
| Audio system | Dolby Audio |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Speaker power | 2 W |
| Optical drive type | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Card reader integrated | Yes |
| NVMe | Yes |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Compatible memory cards | SD |
| SSD capacity | 1 TB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| M.2 SSD size | 2242 (22 x 42 mm) |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports | 1 |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type | Full HD |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Battery capacity | 45 Wh |
| Battery life (max) | 7.23 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Fast charging | Yes |
| Continuous video playback time | 12.5 h |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Numeric keypad | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Keyboard backlit | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30 x 49 x 9 cm
Weight: 2.2 kg


