



















Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBRW
- Тегло: 2.80kg
- SKU: MOBLEVNOTMBRW
705.20€ (1,379.26лв.)
без ДДС: 587.67€ (1,149.38лв.)
![]() |
12 x 66.59 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, MOBLEVNOTMBRW
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, цена Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, оферти Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, ревю Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, промоция Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, онлайн магазин Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, поръчай Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey мнения
, Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, гаранция Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, бърза доставка Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL Intel® Core™ i5 i5-13500H Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBRW характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBRW спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBRW review
, Lenovo MOBLEVNOTMBRW сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBRW отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBRW намаление
EAN: 198158536561
MPN: 21KH00WERM
Technical Specifications
| Processor cores | 12 |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor model | i5-13500H |
| Processor boost frequency | 4.7 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Performance cores | 4 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor base power | 45 W |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.7 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.5 GHz |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card family | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Internal memory | 32 GB |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Arctic Grey |
| Product type | Laptop |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Password protection | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Fingerprint reader | Yes |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Weight | 1.7 kg |
| Width | 356 mm |
| Height | 17.5 mm |
| Depth | 253.5 mm |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenna type | 2x2 |
| WWAN | Not installed |
| Ethernet LAN | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| HD type | WUXGA |
| Display diagonal | 40.6 cm (16") |
| LED backlight | Yes |
| Touchscreen | No |
| Panel type | IPS |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Anti-glare screen | Yes |
| Operating system installed | N |
| Audio system | Dolby Audio |
| Audio chip | Realtek ALC3287 |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Speaker power | 2 W |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Certification | FSC certified package ErP Lot 6 ErP Lot 26 TCO Certified 9.0 TÜV Rheinland® Low Blue Light MIL-STD-810H |
| Compliance certificates | RoHS |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Compatible memory cards | SD |
| Card reader integrated | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity | 1 TB |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| USB Sleep-and-Charge ports | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Front camera | Yes |
| Battery capacity | 71 Wh |
| Fast charging | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery life (max) | 9.15 h |
| Continuous video playback time | 14.43 h |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard backlit | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 50 x 7 x 31.5 cm
Weight: 2.8 kg


