





















Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6" FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBLEVNOTMBRF
- Тегло: 3.65kg
- SKU: MOBLEVNOTMBRF
1,565.27€ (3,061.40лв.)
без ДДС: 1,304.39€ (2,551.17лв.)
![]() |
12 x 147.81 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, MOBLEVNOTMBRF
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, цена Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, оферти Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, ревю Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, промоция Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, онлайн магазин Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, поръчай Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey мнения
, Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, гаранция Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, бърза доставка Lenovo LOQ 15IRX10 i5-13450HX 15.6 FHD IPS 300 nits 144 Hz AG 32 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5050 8 GB 60 Wh NoOS Luna Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBRF характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBRF спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBRF review
, Lenovo MOBLEVNOTMBRF сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBRF отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBRF намаление
EAN: 198158679763
MPN: 83JE007RPB
Technical Specifications
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor threads | 16 |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Processor model | i5-13450HX |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor cores | 10 |
| Efficient cores | 4 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor base power | 55 W |
| Maximum turbo power | 157 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Performance cores | 6 |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Discrete graphics card | Yes |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Discrete graphics memory type | GDDR7 |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Luna Grey |
| Housing material | PC-ABS |
| Product type | Laptop |
| AC adapter power | 170 W |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Fingerprint reader | No |
| Weight | 2.4 kg |
| Depth | 258.7 mm |
| Width | 359.9 mm |
| Height (rear) | 2.39 cm |
| Height (front) | 2.19 cm |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| WWAN | Not installed |
| Motherboard chipset | Intel HM770 |
| HD type | Full HD |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Touchscreen | No |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Panel type | IPS |
| Colour gamut | 100% |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| RGB colour space | sRGB |
| Operating system installed | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC3287 |
| Audio system | Nahimic Audio |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Certification | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 1 TB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| M.2 SSD size | 2242 (22 x 42 mm) |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Battery capacity | 60 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Pointing device | Touchpad |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard backlit | Yes |
| Keyboard backlit colour | White |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 54.2 x 9.4 x 34.6 cm
Weight: 3.65 kg


