

















Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMLEVGAM0122
- Тегло: 15.30kg
- SKU: KOMLEVGAM0122
1,414.14€ (2,765.82лв.)
без ДДС: 1,178.45€ (2,304.85лв.)
![]() |
12 x 133.54 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, KOMLEVGAM0122
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, цена Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, оферти Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, ревю Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, промоция Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, онлайн магазин Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, поръчай Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black мнения
, Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, гаранция Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, бърза доставка Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD Ryzen™ 5 7600 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home Tower PC Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo KOMLEVGAM0122 характеристики
, Lenovo KOMLEVGAM0122 спецификации
, Lenovo KOMLEVGAM0122 review
, Lenovo KOMLEVGAM0122 сравнение
, Lenovo KOMLEVGAM0122 отзиви
, Lenovo KOMLEVGAM0122 намаление
EAN: 199271422779
MPN: 90YJ005HPL
Technical Specifications
| Processor base power | 65 W |
| Processor generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor model | 7600 |
| Processor cache type | L3 |
| Processor boost frequency | 5.1 GHz |
| Processor cache | 32 MB |
| Processor cores | 8 |
| Processor threads | 16 |
| Processor frequency | 3.8 GHz |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Discrete graphics card | Yes |
| Number of discrete graphics cards | 1 |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| Discrete graphics memory type | GDDR7 |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory slots | 4x DIMM |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Colour name | Eclipse Black |
| Chassis type | Tower |
| Viewing window | Yes |
| Volume | 30 L |
| Water cooling system | No |
| Product colour | Black |
| Power supply | 500 W |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Operating altitude | 0 - 3048 m |
| Weight | 15 kg |
| Package height | 549 mm |
| Width | 211 mm |
| Height | 413.5 mm |
| Package weight | 17 kg |
| Depth | 490.4 mm |
| Package width | 321 mm |
| Package depth | 596 mm |
| Antenna type | 2x2 |
| LAN controller | Dragon RTL8125BG |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Mobile network connection | No |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Motherboard chipset | AMD B650 |
| Audio system | High Definition Audio |
| Audio chip | Realtek ALC623 |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Password protection | Yes |
| Product type | PC |
| Password protection type | HDD |
| Built-in speaker(s) | No |
| Mouse included | No |
| Keyboard included | No |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Display included | No |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating system architecture | 64-bit |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Card reader integrated | No |
| Storage media | SSD |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 1 TB |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Optical drive type | No |
| NVMe | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Warnings | Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance. |
| Warnings | Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge. |
| Warnings | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities. |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 54.5 x 59 x 32 cm
Weight: 15.3 kg


