


-29 %



Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 90XE0014PL
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 14.60kg
2,774.80€ (5,427.03лв.)
3,909.95€ (7,647.19лв.)
без ДДС: 2,312.33€ (4,522.52лв.)
![]() |
12 x 262.03 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, 90XE0014PL
, Lenovo
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, цена Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, оферти Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, ревю Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, промоция Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, онлайн магазин Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, поръчай Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey мнения
, Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, lenovo {ucfirst}настолни компютри
, оригинален Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, гаранция Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, бърза доставка Lenovo Legion T5 26IRX9 Intel® Core™ i9 i9-14900HX 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER Windows 11 Home Tower PC Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, Lenovo 90XE0014PL характеристики
, Lenovo 90XE0014PL спецификации
, Lenovo 90XE0014PL review
, Lenovo 90XE0014PL сравнение
, Lenovo 90XE0014PL отзиви
, Lenovo 90XE0014PL намаление
| Processor boost frequency: | 5.8 GHz |
| Processor threads: | 32 |
| Processor cores: | 24 |
| Processor model: | i9-14900HX |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor family: | Intel® Core™ i9 |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete GPU manufacturer: | NVIDIA |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card: | Yes |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6 |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
| Discrete graphics card memory: | 12 GB |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 32 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Internal memory: | 64 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Colour name: | Storm Grey |
| Chassis type: | Tower |
| Volume: | 26 L |
| Product colour: | Grey |
| Power supply: | 850 W |
| Power supply input frequency: | 50/60 Hz |
| Power supply input voltage: | 100 - 240 V |
| Non-operating altitude: | 0 - 12192 m |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating altitude: | 0 - 3048 m |
| Depth: | 396.9 mm |
| Height: | 425.9 mm |
| Weight: | 14 kg |
| Width: | 205 mm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Product type: | PC |
| Audio chip: | Realtek ALC897-Q |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Audio system: | High Definition Audio |
| Keyboard included: | No |
| Display included: | No |
| Mouse included: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Total SSDs capacity: | 2 TB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 2 TB |
| SSD form factor: | M.2 |
| Card reader integrated: | No |
| Total storage capacity: | 2 TB |
| Optical drive type: | No |
| Storage media: | SSD |
| Headphone outputs: | 1 |
| Microphone in: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 4 |







