





Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 67B8GACBEU
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.10kg
243.74€ (476.72лв.)
без ДДС: 203.12€ (397.27лв.)
![]() |
12 x 23.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, 67B8GACBEU
, Lenovo
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lenovo {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка Lenovo Legion R25f-30 LED display 62.2 cm (24.5) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Lenovo 67B8GACBEU характеристики
, Lenovo 67B8GACBEU спецификации
, Lenovo 67B8GACBEU review
, Lenovo 67B8GACBEU сравнение
, Lenovo 67B8GACBEU отзиви
, Lenovo 67B8GACBEU намаление
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Market positioning: | Gaming |
| Feet colour: | Black |
| Colour name: | Raven Black |
| Product colour: | Black |
| Power supply type: | Internal |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 19 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 19 W |
| Power consumption (max): | 28 W |
| Height (without stand): | 329.1 mm |
| Bezel width (side): | 2 mm |
| Width (without stand): | 557.3 mm |
| Bezel width (top): | 2 mm |
| Depth (without stand): | 50.5 mm |
| Weight (without stand): | 3.6 kg |
| Weight (with stand): | 5.5 kg |
| Bezel width (bottom): | 1.85 cm |
| Width (with stand): | 557.3 mm |
| Height (with stand): | 499.2 mm |
| Depth (with stand): | 258.8 mm |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| Package weight: | 8.1 kg |
| Package width: | 647 mm |
| Package height: | 420 mm |
| Package depth: | 188 mm |
| Power cable length: | 1.8 m |
| Stand included: | Yes |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Cables included: | AC, DisplayPort |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Display technology: | LED |
| Response time (fast): | 0.5 ms |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Panel type: | VA |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Backlight type: | W-LED |
| Touchscreen: | No |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Display brightness (peak): | 380 cd/m² |
| Viewable size, vertical: | 30.3 cm |
| Viewable size, horizontal: | 54.4 cm |
| Colour depth: | 8 bit |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Pixel density: | 90 ppi |
| Colour gamut: | 90% |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 3000000:1 |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| HD type: | Full HD |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Response time: | 7 ms |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 62.2 cm (24.5") |
| Pixel pitch: | 0.283 x 0.28 mm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 6 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in microphone: | No |
| Height adjustment: | Yes, 13.5 cm |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Swivel angle range: | -30 - 30° |
| VESA mounting: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Pivot: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 22° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Audio output: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Built-in USB hub: | No |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Volume control: | Yes |
| Digital signal format system: | Not supported |







