





















Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black, Grey
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONLEVMON0271
- Тегло: 9.98kg
- SKU: MONLEVMON0271
715.87€ (1,400.12лв.)
без ДДС: 596.56€ (1,166.77лв.)
![]() |
12 x 67.60 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, MONLEVMON0271
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, цена Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, оферти Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, ревю Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, промоция Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, онлайн магазин Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, поръчай Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey мнения
, Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, гаранция Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, бърза доставка Lenovo Legion Pro 27UD-10 computer monitor 67.3 cm (26.5) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD QD-OLED Black
, Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MONLEVMON0271 характеристики
, Lenovo MONLEVMON0271 спецификации
, Lenovo MONLEVMON0271 review
, Lenovo MONLEVMON0271 сравнение
, Lenovo MONLEVMON0271 отзиви
, Lenovo MONLEVMON0271 намаление
EAN: 198158136709
MPN: 68CEGACBEU
Technical Specifications
| Market positioning | Gaming |
| Feet colour | Grey |
| Colour name | Raven black |
| Front bezel colour | Black |
| Product colour | Black |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Power consumption (max) | 130 W |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (typical) | 55 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight (with stand) | 6.3 kg |
| Depth (without stand) | 51 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.2 cm |
| Bezel width (side) | 1.3 mm |
| Width (without stand) | 610.3 mm |
| Bezel width (top) | 1.3 mm |
| Height (without stand) | 353.7 mm |
| Weight (without stand) | 4.6 kg |
| Depth (with stand) | 203.4 mm |
| Width (with stand) | 610.3 mm |
| Height (with stand) | 523 mm |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| AMD FreeSync | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package height | 486 mm |
| Package width | 763 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Warranty card | Yes |
| Package weight | 9.5 kg |
| Screws included | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | USB Type-C |
| Cables included | DisplayPort |
| Stand included | Yes |
| Number of screws | 8 |
| Quick start guide | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Display technology | QD-OLED |
| Touchscreen | No |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| Pixel pitch | 0.153 x 0.153 mm |
| Viewable size, vertical | 33.3 cm |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Backlight type | QD |
| Panel type | OLED |
| Anti-glare screen | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Pixel density | 166 ppi |
| DCI-P3 coverage | 99% |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Colour depth | 10 bit |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| LED backlight | Yes |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Display diagonal | 67.3 cm (26.5") |
| Response time | 0.03 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Screen shape | Flat |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Adjustable height (max) | 13.5 cm |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Swivel angle range | -45 - 45° |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pivot | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Cable management | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 22° |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Certification | EU Energy Label (F-class) Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| HBR3 support | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 50 x 80 x 70 cm
Weight: 9.975 kg


