



















Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black, Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PERLEVKLA0034
- Тегло: 1.71kg
- SKU: PERLEVKLA0034
71.15€ (139.15лв.)
без ДДС: 59.29€ (115.96лв.)
Етикети:
Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, PERLEVKLA0034
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, цена Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, оферти Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, ревю Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, промоция Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, онлайн магазин Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, поръчай Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey мнения
, Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, гаранция Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, бърза доставка Lenovo Legion K500 keyboard USB QWERTZ Black
, Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo PERLEVKLA0034 характеристики
, Lenovo PERLEVKLA0034 спецификации
, Lenovo PERLEVKLA0034 review
, Lenovo PERLEVKLA0034 сравнение
, Lenovo PERLEVKLA0034 отзиви
, Lenovo PERLEVKLA0034 намаление
EAN: 193268293878
MPN: GY40T26481
Technical Specifications
| Product colour | Grey |
| Product colour | Black |
| Ergonomic design | No |
| Keyboard style | Straight |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Backlight | Yes |
| Wrist rest | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Power source type | USB |
| Storage temperature (T-T) | 20 - 95 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 443.4 x 160.5 x 34 mm |
| Keyboard weight | 1.21 kg |
| Package width | 480 mm |
| Package weight | 1.7 kg |
| Package height | 65 mm |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Mouse included | No |
| Certification | BSMI, BSMI RoHS, CB, CE, cTUVus mark, EAC, FCC, ICES, RCM, SABS-EMC COC, TUV mark, Ukraine DoC, USB IF, VCCI |
| Device interface | USB |
| Numeric keypad | Yes |
| Programmable hot keys | Yes |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Windows keys | Yes |
| Pointing device | No |
| Keyboard keys operating life | 50 million characters |
| Keyboard number of keys | 105 |
| Recommended usage | Gaming |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Keyboard key switch | Mechanical |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6.5 x 20.9 x 47.9 cm
Weight: 1.706 kg


