





















Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8") 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KSLLEVPRZ0003
- Тегло: 1.65kg
- SKU: KSLLEVPRZ0003
543.40€ (1,062.79лв.)
без ДДС: 452.83€ (885.66лв.)
![]() |
12 x 51.31 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, KSLLEVPRZ0003
, Lenovo
, TV & Електроника
, купете Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, цена Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, оферти Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, ревю Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, промоция Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, онлайн магазин Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, поръчай Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White мнения
, Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, lenovo {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, гаранция Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, бърза доставка Lenovo Legion Go S 8ARP1 portable game console 20.3 cm (8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi White
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Lenovo KSLLEVPRZ0003 характеристики
, Lenovo KSLLEVPRZ0003 спецификации
, Lenovo KSLLEVPRZ0003 review
, Lenovo KSLLEVPRZ0003 сравнение
, Lenovo KSLLEVPRZ0003 отзиви
, Lenovo KSLLEVPRZ0003 намаление
EAN: 198155700187
MPN: 83L30019PB
Technical Specifications
| Warranty period | 1 year(s) |
| Sustainability certificates | ErP |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Volume control | Buttons |
| Built-in touchpad | Yes |
| Product colour | White |
| Gaming control function buttons | Menu button |
| Gaming control function buttons | D-pad |
| Gaming control function buttons | View button |
| Colour name | Glacier White |
| Analog thumbsticks | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power source type | USB/Battery |
| AC adapter power | 65 W |
| Continuous audio playback time | 15.4 h |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Battery capacity | 55.5 Wh |
| Battery type | Built-in |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Continuous video playback time | 15.4 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95% |
| Weight | 740 g |
| Height | 43.4 mm |
| Depth | 127.5 mm |
| Width | 298.5 mm |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Processor boost frequency | 4.3 GHz |
| Processor cores | 4 |
| Graphics processor | AMD Radeon Graphics |
| Processor frequency | 3000 MHz |
| Processor threads | 8 |
| Operating system version | Windows 11 Home |
| SSD form factor | M.2 |
| Internal memory type | LPDDR5x |
| Memory clock speed | 6400 MHz |
| Number of microphones | 2 |
| Platform | Legion Go |
| Fingerprint reader | No |
| Operating system installed | Windows |
| Processor architecture | AMD Zen 2 |
| Internal memory | 16000 MB |
| Package height | 184 mm |
| Package width | 421 mm |
| Package weight | 1.7 kg |
| Package depth | 117 mm |
| AC adapter included | Yes |
| Batteries included | Yes |
| User guide | Yes |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Display | IPS |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display diagonal | 20.3 cm (8") |
| Touchscreen | Yes |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Panel type | IPS |
| Touch technology | Multi-touch |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Built-in microphone | Yes |
| Speaker power | 2 W |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Built-in camera | No |
| Storage media type | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Built-in memory capacity | 512 GB |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB4 ports quantity | 2 |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations. |
| Warnings | May contain toxic substances. |
| Warnings | Do not dispose of in regular waste. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 18 x 42 x 12 cm
Weight: 1.65 kg


