





















Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8" WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KSLLEVPRZ0004
- Тегло: 1.64kg
- SKU: KSLLEVPRZ0004
664.45€ (1,299.56лв.)
без ДДС: 553.71€ (1,082.96лв.)
![]() |
12 x 62.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, KSLLEVPRZ0004
, Lenovo
, TV & Електроника
, купете Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, цена Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, оферти Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, ревю Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, промоция Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, онлайн магазин Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, поръчай Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne мнения
, Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, lenovo {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, гаранция Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, бърза доставка Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8 WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB LPDDR5x-7500 SSD512 Radeon Graphics 55.5Wh SteamOS Nebula Nocturne
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Lenovo KSLLEVPRZ0004 характеристики
, Lenovo KSLLEVPRZ0004 спецификации
, Lenovo KSLLEVPRZ0004 review
, Lenovo KSLLEVPRZ0004 сравнение
, Lenovo KSLLEVPRZ0004 отзиви
, Lenovo KSLLEVPRZ0004 намаление
EAN: 198157989160
MPN: 83N60012PB
Technical Specifications
| Sustainability certificates | RoHS |
| Sustainability certificates | ErP |
| Sustainability certificates | TUV |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Colour name | Nebula nocturne |
| Gaming control function buttons | D-pad |
| Built-in touchpad | Yes |
| Battery capacity | 55.5 Wh |
| Height (front) | 2.26 cm |
| Height (rear) | 4,34 cm |
| Weight | 740 g |
| Width | 298.5 mm |
| Depth | 127.6 mm |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WWAN | N |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Number of microphones | 2 |
| SSD form factor | M.2 |
| Internal memory type | LPDDR5x |
| Graphics processor | AMD Radeon Graphics |
| Processor threads | 16 |
| Processor model | AMD Ryzen Z1 Extreme |
| Processor cores | 8 |
| Processor boost frequency | 5.1 GHz |
| Processor frequency | 3300 MHz |
| Memory clock speed | 7500 MHz |
| Operating system installed | SteamOS |
| Internal memory | 16000 MB |
| Platform | Legion Go |
| Touch technology | Multi-touch |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Display | IPS |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Display diagonal | 20.3 cm (8") |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | Yes |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Speaker power | 2 W |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in memory capacity | 512 GB |
| Storage media type | SSD |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| USB4 ports quantity | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB port | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.5 x 42 x 18 cm
Weight: 1.642 kg


