





















Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONLEVMON0270
- Тегло: 6.30kg
- SKU: MONLEVMON0270
120.71€ (236.08лв.)
без ДДС: 100.59€ (196.74лв.)
![]() |
12 x 11.40 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONLEVMON0270
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка Lenovo L27-4e computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MONLEVMON0270 характеристики
, Lenovo MONLEVMON0270 спецификации
, Lenovo MONLEVMON0270 review
, Lenovo MONLEVMON0270 сравнение
, Lenovo MONLEVMON0270 отзиви
, Lenovo MONLEVMON0270 намаление
EAN: 198157460829
MPN: 68CDKAC1EU
Technical Specifications
| Colour name | Raven black |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Product colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power supply type | Internal |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (max) | 19.8 W |
| Power consumption (typical) | 17.3 W |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight (with stand) | 4.1 kg |
| Depth (without stand) | 44.4 mm |
| Height (without stand) | 366.5 mm |
| Weight (without stand) | 3.7 kg |
| Width (without stand) | 611.9 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.17 cm |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Width (with stand) | 611.9 mm |
| Depth (with stand) | 210 mm |
| Height (with stand) | 443.5 mm |
| AMD FreeSync | No |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Warranty card | Yes |
| Package width | 690 mm |
| Package depth | 111 mm |
| Package weight | 6.4 kg |
| Package height | 525 mm |
| Stand included | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Quick start guide | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Pixel density | 82 ppi |
| Colour depth | 8 bit |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Anti-glare screen | Yes |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Touchscreen | No |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Panel type | IPS |
| Backlight type | W-LED |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Display technology | LCD |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| HD type | Full HD |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| LED backlight | Yes |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 6 ms |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Cable management | Yes |
| Height adjustment | No |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt angle range | -5 - 22° |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | No |
| Built-in USB hub | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 52 x 70 cm
Weight: 6.3 kg


