



















Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONLEVMON0255
- Тегло: 4.70kg
- SKU: MONLEVMON0255
102.50€ (200.48лв.)
без ДДС: 85.42€ (167.07лв.)
![]() |
12 x 9.68 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONLEVMON0255
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка Lenovo L24-4e computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MONLEVMON0255 характеристики
, Lenovo MONLEVMON0255 спецификации
, Lenovo MONLEVMON0255 review
, Lenovo MONLEVMON0255 сравнение
, Lenovo MONLEVMON0255 отзиви
, Lenovo MONLEVMON0255 намаление
EAN: 198156534620
MPN: 68C2KAC1EU
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Colour name | Raven black |
| Feet colour | Black |
| Power consumption (max) | 19 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 16 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Width (with stand) | 539.8 mm |
| Depth (with stand) | 180 mm |
| Height (with stand) | 402.9 mm |
| Depth (without stand) | 44 mm |
| Weight (with stand) | 3 kg |
| Height (without stand) | 325.7 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.14 cm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Weight (without stand) | 2.7 kg |
| Width (without stand) | 539.8 mm |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | No |
| Package height | 420 mm |
| Package width | 610 mm |
| Package depth | 112 mm |
| Package weight | 4.7 kg |
| Bundled software | EU Energy Label (E-class) RoHS compliant |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| Quick start guide | Yes |
| Power cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Stand included | Yes |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| LED backlight | Yes |
| Pixel pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| HD type | Full HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Response time | 6 ms |
| Panel type | IPS |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Response time (extreme) | 4 ms |
| Display technology | LCD |
| Colour depth | 8 bit |
| Touchscreen | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Backlight type | W-LED |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Pixel density | 92 ppi |
| Built-in microphone | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Tilt angle range | -5 - 22° |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Height adjustment | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | No |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2250229 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 61 x 42 cm
Weight: 4.7 kg


