





















Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6" FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MOBLEVNOTMBR4
- Тегло: 2.42kg
- SKU: MOBLEVNOTMBR4
460.86€ (901.36лв.)
без ДДС: 384.05€ (751.14лв.)
![]() |
12 x 43.52 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, MOBLEVNOTMBR4
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, цена Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, оферти Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, ревю Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, промоция Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, онлайн магазин Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, поръчай Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue мнения
, Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, гаранция Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, бърза доставка Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6 FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MOBLEVNOTMBR4 характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBR4 спецификации
, Lenovo MOBLEVNOTMBR4 review
, Lenovo MOBLEVNOTMBR4 сравнение
, Lenovo MOBLEVNOTMBR4 отзиви
, Lenovo MOBLEVNOTMBR4 намаление
EAN: 198158679756
MPN: 82X700GRPB
Technical Specifications
| Processor threads | 8 |
| Processor family | Intel® Core™ i3 |
| Processor cache | 10 MB |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cores | 6 |
| Processor model | i3-1315U |
| Processor boost frequency | 4.5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.5 GHz |
| Processor base power | 15 W |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Performance cores | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.3 GHz |
| Efficient cores | 4 |
| Processor generation | Intel Core i3-13xxx |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory form factor | On-board |
| Internal memory type | LPDDR5-SDRAM |
| Maximum internal memory | 8 GB |
| Product colour | Blue |
| Housing material | PC-ABS |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Abyss Blue |
| AC adapter power | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Weight | 1.62 kg |
| Width | 359.3 mm |
| Depth | 235 mm |
| Height | 17.9 mm |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenna type | 2x2 |
| Ethernet LAN | No |
| Bluetooth version | 5.2 |
| WWAN | N |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | Full HD |
| Touchscreen | No |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Panel type | IPS |
| Trial software | Office |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Built-in microphone | Yes |
| Speaker power | 1.5 W |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| Card reader integrated | Yes |
| NVMe | Yes |
| Compatible memory cards | SD |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI version | 1.4 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Front camera HD type | HD |
| Battery capacity | 47 Wh |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard backlit | No |
| Pointing device | Touchpad |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 48.5 x 8.4 x 33.6 cm
Weight: 2.418 kg


