Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 i3-1315U 15.6" FHD IPS 300nits AG 8GB LPDDR5-4800 SSD512 Intel UHD Graphics 47Wh Win11 Abyss Blue
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MOBLEVNOTMBR4
- Тегло: 2.42kg
- SKU: MOBLEVNOTMBR4
Етикети:
, MOBLEVNOTMBR4
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, най-добър Компютри
, нов Компютри
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, Lenovo цена
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, магазин за Компютри
, топ оферти Компютри
, Lenovo MOBLEVNOTMBR4 характеристики
, Lenovo MOBLEVNOTMBR4 review
EAN: 198158679756
MPN: 82X700GRPB
Technical Specifications
| Processor threads | 8 |
| Processor family | Intel® Core™ i3 |
| Processor cache | 10 MB |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cores | 6 |
| Processor model | i3-1315U |
| Processor boost frequency | 4.5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.5 GHz |
| Processor base power | 15 W |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Performance cores | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.3 GHz |
| Efficient cores | 4 |
| Processor generation | Intel Core i3-13xxx |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory form factor | On-board |
| Internal memory type | LPDDR5-SDRAM |
| Maximum internal memory | 8 GB |
| Product colour | Blue |
| Housing material | PC-ABS |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Abyss Blue |
| AC adapter power | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Weight | 1.62 kg |
| Width | 359.3 mm |
| Depth | 235 mm |
| Height | 17.9 mm |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenna type | 2x2 |
| Ethernet LAN | No |
| Bluetooth version | 5.2 |
| WWAN | N |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | Full HD |
| Touchscreen | No |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Panel type | IPS |
| Trial software | Office |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Built-in microphone | Yes |
| Speaker power | 1.5 W |