


-39 %



Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83ER00KFPB
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.44kg
684.23€ (1,338.23лв.)
1,119.65€ (2,189.84лв.)
без ДДС: 570.19€ (1,115.19лв.)
![]() |
12 x 64.61 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, 83ER00KFPB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, цена Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, оферти Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, ревю Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, промоция Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, онлайн магазин Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, поръчай Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue мнения
, Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, гаранция Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, бърза доставка Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 Intel® Core™ i5 i5-12450H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 83ER00KFPB характеристики
, Lenovo 83ER00KFPB спецификации
, Lenovo 83ER00KFPB review
, Lenovo 83ER00KFPB сравнение
, Lenovo 83ER00KFPB отзиви
, Lenovo 83ER00KFPB намаление
| Efficient cores: | 4 |
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.3 GHz |
| Maximum turbo power: | 95 W |
| Performance cores: | 4 |
| Processor base power: | 45 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.4 GHz |
| Processor boost frequency: | 4.4 GHz |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor threads: | 12 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cores: | 8 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor model: | i5-12450H |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | LPDDR5-SDRAM |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Product colour: | Blue |
| Housing material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Product type: | Laptop |
| Colour name: | Abyss Blue |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Fingerprint reader: | No |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Weight: | 1.62 kg |
| Depth: | 235 mm |
| Height: | 17.9 mm |
| Width: | 359.3 mm |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Mobile network connection: | No |
| WWAN: | Not installed |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 39.6 cm (15.6") |
| HD type: | Full HD |
| LED backlight: | Yes |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Touchscreen: | No |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Speaker power: | 1.5 W |
| Optical drive type: | No |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Storage media: | SSD |
| Compatible memory cards: | SD |
| Card reader integrated: | Yes |
| NVMe: | Yes |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| SSD form factor: | M.2 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1280 x 720 pixels |
| Front camera HD type: | HD |
| Battery capacity: | 47 Wh |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |







