





















LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1892
- Тегло: 0.85kg
- SKU: KLOLEGLEG1892
65.50€ (128.10лв.)
без ДДС: 54.58€ (106.75лв.)
Етикети:
LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, KLOLEGLEG1892
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, цена LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, оферти LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, ревю LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, промоция LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, онлайн магазин LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, поръчай LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship мнения
, LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, гаранция LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, бърза доставка LEGO STAR WARS 75433 Jango Fett's Starship
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1892 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1892 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1892 review
, Lego KLOLEGLEG1892 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1892 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1892 намаление
EAN: 5702017901237
MPN: 75433
Technical Specifications
| Series | Star Wars™ |
| Number of elements | 707 |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Depth | 210 mm |
| Height | 90 mm |
| Width | 210 mm |
| Package height | 262 mm |
| Package width | 382 mm |
| Package depth | 57 mm |
| Package weight | 790 g |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5.5 x 38.2 x 26 cm
Weight: 0.85 kg



