





















LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG2190
- Тегло: 0.51kg
- SKU: KLOLEGLEG2190
62.36€ (121.97лв.)
без ДДС: 51.97€ (101.64лв.)
Етикети:
LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, KLOLEGLEG2190
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, цена LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, оферти LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, ревю LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, промоция LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, онлайн магазин LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, поръчай LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace мнения
, LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, гаранция LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, бърза доставка LEGO DISNEY 43278 Mini Arendelle Castle & Elsa's Ice Palace
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG2190 характеристики
, Lego KLOLEGLEG2190 спецификации
, Lego KLOLEGLEG2190 review
, Lego KLOLEGLEG2190 сравнение
, Lego KLOLEGLEG2190 отзиви
, Lego KLOLEGLEG2190 намаление
EAN: 5702017824918
MPN: 43278
Technical Specifications
| Series | Disney |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 306 |
| Recommended age | 5+ years/years |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Height | 150 mm |
| Width | 80 mm |
| Depth | 80 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package weight | 526 g |
| Package height | 222 mm |
| Package depth | 62 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 22 x 26 cm
Weight: 0.51 kg



