







LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1976
- Тегло: 1.29kg
- SKU: KLOLEGLEG1976
73.45€ (143.66лв.)
без ДДС: 61.21€ (119.72лв.)
Етикети:
LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, KLOLEGLEG1976
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, цена LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, оферти LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, ревю LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, промоция LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, онлайн магазин LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, поръчай LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House мнения
, LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, гаранция LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, бърза доставка LEGO BLUEY 11203 Bluey's Family House
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1976 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1976 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1976 review
, Lego KLOLEGLEG1976 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1976 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1976 намаление
EAN: 5702017813448
MPN: 11203
Technical Specifications
| Recommended age | 4+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 382 |
| Series | Bluey |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Height | 210 mm |
| Width | 200 mm |
| Depth | 130 mm |
| Package weight | 1.15 kg |
| Package height | 282 mm |
| Package width | 456 mm |
| Package depth | 72 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 28 x 45.6 x 7.7 cm
Weight: 1.294 kg



