







LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1975
- Тегло: 0.37kg
- SKU: KLOLEGLEG1975
38.48€ (75.27лв.)
без ДДС: 32.07€ (62.72лв.)
Етикети:
LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, KLOLEGLEG1975
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, цена LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, оферти LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, ревю LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, промоция LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, онлайн магазин LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, поръчай LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip мнения
, LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, гаранция LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, бърза доставка LEGO BLUEY 11202 Bluey's Beach & Family Car Trip
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1975 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1975 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1975 review
, Lego KLOLEGLEG1975 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1975 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1975 намаление
EAN: 5702017813431
MPN: 11202
Technical Specifications
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Recommended age | 4+ years/years |
| Series | Bluey |
| Number of elements | 133 |
| Instruction sheet | Yes |
| Depth | 110 mm |
| Height | 80 mm |
| Width | 50 mm |
| Package height | 191 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package weight | 392 g |
| Package depth | 61 mm |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6.5 x 26.5 x 20 cm
Weight: 0.365 kg



