













LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1973
- Тегло: 1.66kg
- SKU: KLOLEGLEG1973
65.65€ (128.40лв.)
без ДДС: 54.71€ (107.00лв.)
Етикети:
LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, KLOLEGLEG1973
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, цена LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, оферти LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, ревю LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, промоция LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, онлайн магазин LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, поръчай LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game мнения
, LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, гаранция LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, бърза доставка LEGO BLUEY 10459 Bluey's Family House with Memory Game
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1973 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1973 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1973 review
, Lego KLOLEGLEG1973 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1973 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1973 намаление
EAN: 5702017816746
MPN: 10459
Technical Specifications
| Recommended age | 3+ years/years |
| Series | Bluey |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 83 |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Depth | 370 mm |
| Width | 510 mm |
| Height | 300 mm |
| Package width | 480 mm |
| Package weight | 1.59 kg |
| Package height | 378 mm |
| Package depth | 94 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 48.4 x 10.5 x 38 cm
Weight: 1.662 kg



