













LEGO 40499 Santa's Sleigh
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1513
- Тегло: 0.42kg
- SKU: KLOLEGLEG1513
46.22€ (90.41лв.)
без ДДС: 38.52€ (75.34лв.)
Етикети:
LEGO 40499 Santa's Sleigh
, KLOLEGLEG1513
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO 40499 Santa's Sleigh
, цена LEGO 40499 Santa's Sleigh
, оферти LEGO 40499 Santa's Sleigh
, ревю LEGO 40499 Santa's Sleigh
, промоция LEGO 40499 Santa's Sleigh
, онлайн магазин LEGO 40499 Santa's Sleigh
, поръчай LEGO 40499 Santa's Sleigh
, LEGO 40499 Santa's Sleigh мнения
, LEGO 40499 Santa's Sleigh сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO 40499 Santa's Sleigh
, гаранция LEGO 40499 Santa's Sleigh
, бърза доставка LEGO 40499 Santa's Sleigh
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1513 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1513 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1513 review
, Lego KLOLEGLEG1513 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1513 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1513 намаление
EAN: 5702016995992
MPN: 40499
Technical Specifications
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Number of elements | 343 |
| Series | LEGO® Icons |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Depth | 300 mm |
| Height | 80 mm |
| Width | 70 mm |
| Package width | 260 mm |
| Package depth | 60 mm |
| Package weight | 423 g |
| Package height | 190 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6.2 x 19 x 26 cm
Weight: 0.42 kg

