Лаптоп HP 15-FC0116NS 15" 15,6" 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Ryzen 7 7730U – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
Лаптоп HP 15-FC0116NS 15 15,6 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Ryzen 7 7730U NaN –  BB Лаптопи
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: S9917419
  • Тегло: 2.40kg
  • SKU: S9917419
ГПР /%/
Ако търсите нови разработки на пазара, представяме Ви Лаптоп HP 15-FC0116NS 15" 15,6" 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Ryzen 7 7730U!
    • SDRAM
    • DDR4 SDRAM
  • Тип щепсел: ЕС Контакт
  • Цвят: Сребрист
  • Резолюция: Full HD
  • Операционна система:
    • Без операционна система
    • FreeDOS
  • Екран:
    • 15"
    • 15,6"
    • USB-A 3.2
    • кабел с жак 3,3 мм
    • Bluetooth
    • Wi-Fi 6 GHz
    • Bluetooth 5.3
  • Скорост: 2 GHz
  • Технология: LED
  • Стандард: NTSC
  • Cache: 16 MB
  • Съвместим: PCI Express
  • Честота:
    • 50 - 60 Hz
    • 4,5 GHz
  • Мощност: 45 W
  • Напрежение: 100 - 240 V