Лаптоп Dell I14-5441421001602SAK1 14" 16 GB RAM 1 TB SSD Qualcomm Snapdragon 835 Snapdragon X1-P42-100 (След ремонт A+) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: S91123331
  • Тегло: 2.23kg
  • SKU: S91123331
ГПР /%/
Ако търсите нови разработки на пазара, представяме Ви Лаптоп Dell I14-5441421001602SAK1 14" 16 GB RAM 1 TB SSD Qualcomm Snapdragon 835 Snapdragon X1-P42-100 (След ремонт A+)!
  • Вид:
    • Лаптоп
    • преносим
  • Включващ се продукт: да
  • Тип Памет:
    • SDRAM
    • LPDDR5X
  • Клавиатура: Qwerty US
  • Съвместими Карти Памет: MicroSD (TransFlash)
  • Технология: WVA
  • Честота: 50 - 60 Hz
  • Ядро: 8 Ядро
  • Включва:
    • Зарядно за батерии
    • SSD x 1
    • 2 Колони
  • Звук: 2 W
  • Вид оптично устройство: Не
  • Съвместим: SSD NVMe
  • Не включва:
    • Цифрова клавиатура
    • Сензорен екран
  • Семейство процесори: Qualcomm Snapdragon
  • Резолюция (px):
    • 1920 x 1080 px
    • 1920 x 1200 px
  • Максимална RAM памет: 16 GB
  • Скорост:
    • 3,40 GHz
    • 3,20 GHz
  • Цвят:
    • Бял
    • Сив
  • Характеристики:
    • Предна камера
    • Индикатор за батерия
    • Вграден микрофон
    • Четец на карти с памет
    • Подсветка
    • Бързо зареждане
  • Връзки:
    • Jack 3.5 mm
    • USB-C 3.2 x 2
    • USB 3.2 x 1
  • Съотношение на аспектите: 16:10
  • Свързване:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • Wi-Fi 5 GHz
    • Wi-Fi 6 GHz
    • Wi-Fi 4
    • WI-FI 7
    • Bluetooth 5.4
  • Форма: M.2
  • Тип на съхранение: SSD
  • Резолюция: Full HD+
  • Операционна система: Windows 11 Home
  • Екран: 14"
  • RAM памет: 16 GB RAM
  • Твърд диск: 1 TB SSD
  • процесор:
    • Qualcomm Snapdragon 835
    • Snapdragon X1-P42-100
  • Сензорен екран: Не
  • Диагонал на екрана (cm): 35,6 cm
  • Размер: 14''
  • Графична карта: Qualcomm Adreno
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Ако търсите нови разработки на пазара, представяме Ви Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 G2 14" Intel Core i7-1185G7 32 GB RAM 512 GB SSD Qwerty US (След ремо..
Ако търсите нови разработки на пазара, представяме Ви Лаптоп Lenovo ThinkPad T15 G2 i5-1145G7 15,6" Intel Core i5-11400 16 GB RAM 512 GB SSD (След рем..