















Laptop cooling pad, 6 backlit fans, 2000 RPM, SAVIO COS-01
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CHLSAVPOD0001
- Тегло: 1.07kg
- SKU: CHLSAVPOD0001
28.56€ (55.86лв.)
без ДДС: 23.80€ (46.55лв.)
Етикети:
Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, CHLSAVPOD0001
, SAVIO
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, цена Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, оферти Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, ревю Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, промоция Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, онлайн магазин Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, поръчай Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01 мнения
, Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, savio {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, гаранция Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, бърза доставка Laptop cooling pad
, 6 backlit fans
, 2000 RPM
, SAVIO COS-01
, SAVIO цена
, SAVIO промоция
, SAVIO отстъпка
, SAVIO Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, SAVIO CHLSAVPOD0001 характеристики
, SAVIO CHLSAVPOD0001 спецификации
, SAVIO CHLSAVPOD0001 review
, SAVIO CHLSAVPOD0001 сравнение
, SAVIO CHLSAVPOD0001 отзиви
, SAVIO CHLSAVPOD0001 намаление
EAN: 5901986047575
MPN: COS-01
Technical Specifications
| Illumination | Yes |
| Material | Metal |
| Material | Plastic |
| Illumination colour | Red |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black |
| Power source type | USB |
| Height | 30 mm |
| Weight | 910 g |
| Depth | 245 mm |
| Width | 390 mm |
| Tilt angle range | 0 - 60° |
| Rotational speed (max) | 2000 RPM |
| Fan diameter | 7 cm |
| Fan speed control | Yes |
| Maximum screen size | 43.9 cm (17.3") |
| USB ports quantity | 2 |
| Host interface | USB |
| USB version | 2.0 |
| Warnings | Keep the product away from heat sources and open flames. |
| Warnings | Do not overload the stand by placing excessively heavy objects on it. |
| Warnings | Ensure the stand is stable and does not adversely affect the cooling of the laptop. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 4 x 40 x 26 cm
Weight: 1.07 kg

