



LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LCU6-10CC-0305-B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 9.00kg
66.54€ (130.14лв.)
без ДДС: 55.45€ (108.45лв.)
Етикети:
LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, LCU6-10CC-0305-B
, Lanberg
, Кабели
, жакове и букси
, Системи за сигурност
, купете LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, цена LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, оферти LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, ревю LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, промоция LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, онлайн магазин LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, поръчай LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE мнения
, LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE сравнение
, евтин Кабели
, жакове и букси
, топ Кабели
, жакове и букси
, най-добър Кабели
, жакове и букси
, нов Кабели
, жакове и букси
, lanberg {ucfirst}кабели
, жакове и букси
, оригинален LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, гаранция LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, бърза доставка LANBERG UTP CABLE 1GB/S 305M WIRE CCA BLUE
, Lanberg цена
, Lanberg промоция
, Lanberg отстъпка
, Lanberg Кабели
, жакове и букси
, кабели
, жакове и букси в българия
, кабели
, жакове и букси techmag
, онлайн поръчка Кабели
, жакове и букси
, магазин за Кабели
, жакове и букси
, топ оферти Кабели
, жакове и букси
, Lanberg LCU6-10CC-0305-B характеристики
, Lanberg LCU6-10CC-0305-B спецификации
, Lanberg LCU6-10CC-0305-B review
, Lanberg LCU6-10CC-0305-B сравнение
, Lanberg LCU6-10CC-0305-B отзиви
, Lanberg LCU6-10CC-0305-B намаление
| Conductor material: | Copper-Clad Aluminium (CCA) |
| Cable colour: | Blue |
| Frequency: | 250 MHz |
| Cable length: | 305 m |
| Cable shielding: | U/UTP (UTP) |
| AWG wire size: | 23 |
| Plug and Play: | Yes |
| Connector gender: | No |
| Jacket material: | High-Density Polyethylene (HDPE), Polyvinyl chloride (PVC) |
| Storage temperature (T-T): | 0 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 75 °C |
| Outer diameter: | 5.6 mm |
| Package height: | 380 mm |
| Package depth: | 240 mm |
| Package width: | 380 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |










