



Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PCU6-20CC-0300-Y
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.79kg
24.47€ (47.86лв.)
без ДДС: 20.39€ (39.88лв.)
Етикети:
Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, PCU6-20CC-0300-Y
, Lanberg
, Пач кабели
, Кабели и адаптери
, купете Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, цена Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, оферти Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, ревю Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, промоция Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, онлайн магазин Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, поръчай Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK мнения
, Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK сравнение
, евтин Пач кабели
, топ Пач кабели
, най-добър Пач кабели
, нов Пач кабели
, lanberg {ucfirst}пач кабели
, оригинален Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, гаранция Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, бърза доставка Lanberg PCU6-20CC-0300-Y networking cable Yellow 3 m Cat6 U/UTP (UTP) 10-PACK
, Lanberg цена
, Lanberg промоция
, Lanberg отстъпка
, Lanberg Пач кабели
, пач кабели в българия
, пач кабели techmag
, онлайн поръчка Пач кабели
, магазин за Пач кабели
, топ оферти Пач кабели
, Lanberg PCU6-20CC-0300-Y характеристики
, Lanberg PCU6-20CC-0300-Y спецификации
, Lanberg PCU6-20CC-0300-Y review
, Lanberg PCU6-20CC-0300-Y сравнение
, Lanberg PCU6-20CC-0300-Y отзиви
, Lanberg PCU6-20CC-0300-Y намаление
| AWG wire size: | 26 |
| Plug and Play: | Yes |
| Connector 1 form factor: | Straight |
| Connector 1: | RJ-45 |
| Connector 2 form factor: | Straight |
| Cable standard: | Cat6 |
| Cable length: | 3 m |
| Connector 2: | RJ-45 |
| Product colour: | Yellow |
| Data transfer rate: | 10000 Mbit/s |
| Conductor material: | Copper-Clad Aluminium (CCA) |
| Jacket material: | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable shape: | Round |
| Frequency: | 250 MHz |
| Connector 2 gender: | Male |
| Connector 1 gender: | Male |
| Cable shielding: | U/UTP (UTP) |
| Outer diameter: | 5.4 mm |
| Quantity per pack: | 10 pc(s) |










