



Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KGWLAEPAT0366
- Тегло: 0.59kg
- SKU: KGWLAEPAT0366
21.88€ (42.79лв.)
без ДДС: 18.23€ (35.65лв.)
Етикети:
Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, KGWLAEPAT0366
, Lanberg
, TV & Електроника
, купете Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, цена Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, оферти Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, ревю Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, промоция Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, онлайн магазин Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, поръчай Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP) мнения
, Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP) сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, lanberg {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, гаранция Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, бърза доставка Lanberg PCU5-20CC-0300-BK networking cable Black 3 m Cat5e U/UTP (UTP)
, Lanberg цена
, Lanberg промоция
, Lanberg отстъпка
, Lanberg TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Lanberg KGWLAEPAT0366 характеристики
, Lanberg KGWLAEPAT0366 спецификации
, Lanberg KGWLAEPAT0366 review
, Lanberg KGWLAEPAT0366 сравнение
, Lanberg KGWLAEPAT0366 отзиви
, Lanberg KGWLAEPAT0366 намаление
EAN: 5901969422665
MPN: PCU5-20CC-0300-BK
Technical Specifications
| AWG wire size | 26 |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Cable standard | Cat5e |
| Connector 2 gender | Male |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor material | Copper-Clad Aluminium (CCA) |
| Connector 1 gender | Male |
| Cable length | 3 m |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Frequency | 100 MHz |
| Product colour | Black |
| Outer diameter | 5 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.5 x 22.3 x 24.7 cm
Weight: 0.59 kg





