





Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KGWLAEPAT0461
- Тегло: 0.93kg
- SKU: KGWLAEPAT0461
25.40€ (49.69лв.)
без ДДС: 21.17€ (41.40лв.)
Етикети:
Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, KGWLAEPAT0461
, Lanberg
, TV & Електроника
, купете Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, цена Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, оферти Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, ревю Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, промоция Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, онлайн магазин Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, поръчай Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP) мнения
, Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP) сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, lanberg {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, гаранция Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, бърза доставка Lanberg PCF6-20CC-0300-S networking cable Grey 3 m Cat6 U/UTP (UTP)
, Lanberg цена
, Lanberg промоция
, Lanberg отстъпка
, Lanberg TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Lanberg KGWLAEPAT0461 характеристики
, Lanberg KGWLAEPAT0461 спецификации
, Lanberg KGWLAEPAT0461 review
, Lanberg KGWLAEPAT0461 сравнение
, Lanberg KGWLAEPAT0461 отзиви
, Lanberg KGWLAEPAT0461 намаление
EAN: 5901969436174
MPN: PCF6-20CC-0300-S
Technical Specifications
| Frequency | 250 MHz |
| Conductor material | Copper-Clad Aluminium (CCA) |
| Product colour | Grey |
| Cable length | 3 m |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Connector 1 gender | Male |
| Data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| AWG wire size | 26 |
| Cable standard | Cat6 |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Outer diameter | 5.4 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 38.1 x 20.2 x 11 cm
Weight: 0.932 kg





