





















Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28") Wi-Fi 52.9 g
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAIN6KSP0031
- Тегло: 0.47kg
- SKU: SIAIN6KSP0031
452.69€ (885.38лв.)
без ДДС: 377.24€ (737.82лв.)
![]() |
12 x 42.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, SIAIN6KSP0031
, Insta360
, Фото & Видео
, купете Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, цена Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, оферти Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, ревю Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, промоция Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, онлайн магазин Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, поръчай Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g мнения
, Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g сравнение
, евтин Фото & Видео
, топ Фото & Видео
, най-добър Фото & Видео
, нов Фото & Видео
, insta360 {ucfirst}фото & видео
, оригинален Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, гаранция Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, бърза доставка Insta360 GO Ultra Standard Black action sports camera 4K Ultra HD 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28) Wi-Fi 52.9 g
, Insta360 цена
, Insta360 промоция
, Insta360 отстъпка
, Insta360 Фото & Видео
, фото & видео в българия
, фото & видео techmag
, онлайн поръчка Фото & Видео
, магазин за Фото & Видео
, топ оферти Фото & Видео
, Insta360 SIAIN6KSP0031 характеристики
, Insta360 SIAIN6KSP0031 спецификации
, Insta360 SIAIN6KSP0031 review
, Insta360 SIAIN6KSP0031 сравнение
, Insta360 SIAIN6KSP0031 отзиви
, Insta360 SIAIN6KSP0031 намаление
EAN: 6977644761045
MPN: CINSABEA(GOUltra02)
Technical Specifications
| Gyroscope | Yes |
| White balance | Auto |
| Shutter speed (photo) | 1/8000–120s |
| Product colour | Black |
| Battery life (max) | 1.1 h |
| Battery type | Built-in |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Battery operated | Yes |
| Width | 460 mm |
| Depth | 457 mm |
| Weight | 52.9 g |
| Height | 183 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Packaging content | Action Pod Standalone Camera USB-C Cable Magnetic Easy Clip Magnet Pendant Quick Release Safety Cord |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 6.35 cm (2.5") |
| Touchscreen | Yes |
| Flip-out screen | Yes |
| Audio system | stereo |
| Audio recording formats | AAC |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB connector type | USB Type-C |
| Video formats supported | H.264 |
| Video formats supported | H.265 |
| Video formats supported | MP4 |
| Bitrate at maximum video resolution | 180 Mbit/s |
| Maximum video resolution | 3840 x 2880 pixels |
| High Dynamic Range Imaging (HDRI) | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximum frame rate | 240 fps |
| Video resolutions | 2688 x 1520 |
| Video resolutions | 1920 x 1080 |
| Video resolutions | 1920 x 1440 |
| Video resolutions | 2688 x 2016 |
| Time lapse mode | Yes |
| Fixed focal length | 14.3 mm |
| Field of view (FOV) angle | 156° |
| Image formats supported | JPG |
| Image formats supported | DNG |
| Optical sensor size | 25.4 / 1.28 mm (1 / 1.28") |
| Photo mode | Yes |
| Maximum image resolution | 8192 x 6144 pixels |
| ISO sensitivity | 100 |
| ISO sensitivity | 6400 |
| Light exposure correction | ± 4EV |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.9 x 10.2 x 10.4 cm
Weight: 0.47 kg


