



Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAIN6KSP0035
- Тегло: 0.57kg
- SKU: SIAIN6KSP0035
312.32€ (610.85лв.)
без ДДС: 260.27€ (509.04лв.)
![]() |
12 x 29.49 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, SIAIN6KSP0035
, Insta360
, Фото & Видео
, купете Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, цена Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, оферти Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, ревю Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, промоция Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, онлайн магазин Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, поръчай Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g мнения
, Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g сравнение
, евтин Фото & Видео
, топ Фото & Видео
, най-добър Фото & Видео
, нов Фото & Видео
, insta360 {ucfirst}фото & видео
, оригинален Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, гаранция Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, бърза доставка Insta360 GO 3S action sports camera 4K Ultra HD Wi-Fi 39.1 g
, Insta360 цена
, Insta360 промоция
, Insta360 отстъпка
, Insta360 Фото & Видео
, фото & видео в българия
, фото & видео techmag
, онлайн поръчка Фото & Видео
, магазин за Фото & Видео
, топ оферти Фото & Видео
, Insta360 SIAIN6KSP0035 характеристики
, Insta360 SIAIN6KSP0035 спецификации
, Insta360 SIAIN6KSP0035 review
, Insta360 SIAIN6KSP0035 сравнение
, Insta360 SIAIN6KSP0035 отзиви
, Insta360 SIAIN6KSP0035 намаление
EAN: 6970357857425
MPN: CINSAATA(GO3S06)
Technical Specifications
| Slowest camera shutter speed | 120 s |
| White balance | Auto |
| Fastest camera shutter speed | 1/8000 s |
| Gyroscope | Yes |
| Voice control | Yes |
| International Protection (IP) code | IPX8 |
| Product colour | White |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Battery life (max) | 0.63 h |
| Battery capacity | 310 mAh |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Weight | 39.1 g |
| Width | 25.6 mm |
| Height | 24.8 mm |
| Depth | 54.4 mm |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Display diagonal | 5.59 cm (2.2") |
| Built-in display | Yes |
| Flip-out screen | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio recording formats | AAC |
| Storage media | Internal memory |
| Internal memory | 64 GB |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Video formats supported | MP4 |
| Video resolutions | 3840 x 2160 |
| Video resolutions | 2720 x 1530 |
| Video resolutions | 4000 x 3000 |
| Video resolutions | 1920 x 1080 |
| Video resolutions | 2720 x 1536 |
| Maximum frame rate | 200 fps |
| Maximum video resolution | 3840 x 2880 pixels |
| Bitrate at maximum video resolution | 120 Mbit/s |
| Fixed focal length | 16 mm |
| Image formats supported | JPG |
| Image formats supported | DNG |
| Photo mode | Yes |
| Maximum image resolution | 4000 x 3000 pixels |
| ISO sensitivity | 640 |
| ISO sensitivity | 800 |
| ISO sensitivity | 160 |
| ISO sensitivity | 2500 |
| ISO sensitivity | 1250 |
| ISO sensitivity | 2200 |
| ISO sensitivity | 200 |
| ISO sensitivity | 250 |
| ISO sensitivity | 320 |
| ISO sensitivity | 1000 |
| ISO sensitivity | 100 |
| ISO sensitivity | 400 |
| ISO sensitivity | 1600 |
| ISO sensitivity | 125 |
| ISO sensitivity | 500 |
| ISO sensitivity | 2000 |
| ISO sensitivity | 3200 |
| ISO sensitivity | 2250 |
| Light exposure correction | ± 4EV |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6.3 x 10.5 x 21 cm
Weight: 0.569 kg


