







INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAIN3NVD0144
- Тегло: 1.08kg
- SKU: VGAIN3NVD0144
373.96€ (731.39лв.)
без ДДС: 311.63€ (609.50лв.)
![]() |
12 x 35.31 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, VGAIN3NVD0144
, INNO3D
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, цена INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, оферти INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, ревю INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, промоция INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, онлайн магазин INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, поръчай INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7 мнения
, INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, inno3d {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, гаранция INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, бърза доставка INNO3D GeForce RTX 5060 Twin X2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
, INNO3D цена
, INNO3D промоция
, INNO3D отстъпка
, INNO3D Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, INNO3D VGAIN3NVD0144 характеристики
, INNO3D VGAIN3NVD0144 спецификации
, INNO3D VGAIN3NVD0144 review
, INNO3D VGAIN3NVD0144 сравнение
, INNO3D VGAIN3NVD0144 отзиви
, INNO3D VGAIN3NVD0144 намаление
EAN: 8886307701152
MPN: N50602-08D7X-195070N
Technical Specifications
| Processor boost clock speed | 2527 MHz |
| CUDA | Yes |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Processor frequency | 2280 MHz |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| CUDA cores | 3840 |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Memory bus | 128 bit |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Number of pipelines | 2 |
| Memory bandwidth (max) | 448 GB/s |
| Cooling type | Active |
| Fan diameter | 8.8 cm |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Product colour | Grey |
| Product colour | Black |
| Number of slots | 2 |
| SFF ready | Yes |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Minimum system power supply | 550 W |
| Length | 250 mm |
| Height | 116 mm |
| Depth | 41 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | FreeBSD |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| HDCP version | 2.3 |
| OpenGL version | 4.6 |
| HDCP | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Dual Link DVI | No |
| NVIDIA Ansel | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| Package type | Box |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| HDMI version | 2.1b |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.5 x 33 x 18.5 cm
Weight: 1.08 kg

