





iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black, Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SHPIX8MV
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.39kg
20.27€ (39.64лв.)
без ДДС: 16.89€ (33.03лв.)
Етикети:
iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, SHPIX8MV
, IBOX
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, цена iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, оферти iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, ревю iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, промоция iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, онлайн магазин iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, поръчай iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue мнения
, iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, ibox {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, гаранция iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, бърза доставка iBox X8 Headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, IBOX цена
, IBOX промоция
, IBOX отстъпка
, IBOX Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, IBOX SHPIX8MV характеристики
, IBOX SHPIX8MV спецификации
, IBOX SHPIX8MV review
, IBOX SHPIX8MV сравнение
, IBOX SHPIX8MV отзиви
, IBOX SHPIX8MV намаление
| Weight: | 263 g |
| Cable length: | 2.2 m |
| Product colour: | Black, Blue |
| Recommended usage: | Gaming |
| Wearing style: | Head-band |
| Product type: | Headset |
| Backlight colour: | Blue |
| Backlight: | Yes |
| Headset type: | Binaural |
| Bluetooth: | No |
| Connectivity technology: | Wired |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| USB connectivity: | Yes |
| 2.5 mm connector: | No |
| Microphone sensitivity: | -38 dB |
| Microphone type: | Boom |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity: | 113 dB |
| Impedance: | 32 Ω |





