





IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: IKC3010B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.51kg
19.94€ (39.01лв.)
без ДДС: 16.62€ (32.51лв.)
Етикети:
IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, IKC3010B
, IBOX
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, цена IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, оферти IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, ревю IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, промоция IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, онлайн магазин IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, поръчай IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard мнения
, IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, ibox {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, гаранция IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, бърза доставка IBOX Kallisto BT/2.4GHZ Wireless Keyboard
, IBOX цена
, IBOX промоция
, IBOX отстъпка
, IBOX Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, IBOX IKC3010B характеристики
, IBOX IKC3010B спецификации
, IBOX IKC3010B review
, IBOX IKC3010B сравнение
, IBOX IKC3010B отзиви
, IBOX IKC3010B намаление
| Wireless range: | 10 m |
| Wrist rest: | No |
| Product colour: | Black |
| Backlight: | No |
| Keyboard style: | Straight |
| Accessory stand: | Y |
| Battery technology: | Alkaline |
| Power source type: | Battery |
| Keyboard battery type: | AAA |
| Operating voltage: | 1.5 V |
| Number of batteries (keyboard): | 1 |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 285 x 120 x 22 mm |
| Keyboard weight: | 214 g |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 10, Windows 7, Mac OS 10.6.2, Windows 11 |
| Mobile operating systems supported: | Android, iOS |
| Mouse included: | No |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Recommended usage: | Home |
| Numeric keypad: | No |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| USB hub: | No |
| Device interface: | RF Wireless+Bluetooth |
| Pointing device: | No |
| Purpose: | Universal |
| Keyboard layout: | QWERTY |
| Fingerprint reader: | No |





