





iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: IUH3F56
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.05kg
17.89€ (34.99лв.)
без ДДС: 14.91€ (29.16лв.)
Етикети:
iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, IUH3F56
, IBOX
, USB Хъбове
, Периферия
, купете iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, цена iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, оферти iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, ревю iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, промоция iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, онлайн магазин iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, поръчай iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black мнения
, iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black сравнение
, евтин USB Хъбове
, топ USB Хъбове
, най-добър USB Хъбове
, нов USB Хъбове
, ibox {ucfirst}usb хъбове
, оригинален iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, гаранция iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, бърза доставка iBox IUH3F56 interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Black
, IBOX цена
, IBOX промоция
, IBOX отстъпка
, IBOX USB Хъбове
, usb хъбове в българия
, usb хъбове techmag
, онлайн поръчка USB Хъбове
, магазин за USB Хъбове
, топ оферти USB Хъбове
, IBOX IUH3F56 характеристики
, IBOX IUH3F56 спецификации
, IBOX IUH3F56 review
, IBOX IUH3F56 сравнение
, IBOX IUH3F56 отзиви
, IBOX IUH3F56 намаление
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 0.15 m |
| Hot-swap: | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| Data transfer rate: | 5000 Mbit/s |
| Cable colour: | Black |
| Input current: | 2 A |
| Input voltage: | 5 V |
| Power source type: | DC |
| Width: | 77 mm |
| Height: | 12 mm |
| Depth: | 42 mm |
| Package type: | Blister |
| Ports quantity: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| Hub interfaces: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Host interface: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| DC-in jack: | Yes |





